flash prikolai top flash prikolai online flash prikolai games
flash prikolai video flash prikolai youtube
  flash prikolai [funny jokes] flash prikolai [funny jokes] flash games flash games video video flash erotika +18 [erotic] flash erotika +18 [erotic] kontaktai [contacts] Städning i Stockholm

Städning i Stockholm valytojos atleistos už netinkamos uniformos nešiojimą

Adora Städ - Städfirma atleido 16 savo Städning i Stockholm darbuotojų dėl jų naujos uniformos. Valytojos pademonstravo savo naujas uniformas fotografuj.

Šešiolika vidutionio amžiaus Städning i Stockholm valytojų prarado savo darbą po to, kai pasirodė su naująja uniforma. Darbotojos buvo paprašytos pademonstruoti 2 ir 4 išmerų uniformas. Po to kai valytojos pasirodė, jos buvo atleistos. Mados kompanija, pasamdyta Städning i Stockholm , pranešė padavejoms blogų naujienų.

Pirmas kartas Städning i Stockholm Städfirma istorijoje.

Tai yra pirmas kartas Städfirma [-oje], kai kažkas panašaus įvyko. Profesinių sąjungų atstovai teigė, kad Städning i Stockholm norėjo atleisti vidutinio amziaus darbuotojas, siekiant suvilioti jaunesnių klientų. "Be abejonės, tai yra labiausiai nesažininga bei žeminanti byla kokia mums kada nors teko matyt,´ teigia profesinės sąjungos atstovas. Adora Städ - Städfirma. Städning i Stockholm laukia skundų iš profesiniu sąjungų

Städning i Stockholm valytojos

"Atrankos procedūra buvo teisinga bei objektyvi. Mes pasistengsime įdarbinti atleistas darbuotojas į kitas Städfirma pozicijas,´ teigė atstovas.

flash prikolai flash prikolai
   

copyright (c) 2005-2012, www.Jami.lt

 
flash prikolai